O inwestycji

Park Moniuszki II - kameralnie, blisko centrum

Inwestycję Park Moniuszki II stanowią nowoczesne, kaskadowe budynki zlokalizowane na śląskim rynku nieruchomości zaledwie 10 minut od centrum Katowic.

Projekty mieszkań Park Moniuszki II przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 30 mkw-115 mkw.

Mieszkania posiadają przynależne ogródki, tarasy lub balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami.

W strefie zewnętrznej zaplanowana jest realizacja projektu parku miejskiego z placem zabaw, boiskiem sportowym oraz ścieżkami spacerowymi przy zachowaniu nowoczesnych elementów małej architektury.

Komfort życia zapewni nie tylko wysoki standard użytych materiałów ale również architektura budynku, która zakłada powstanie dwóch wind, dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego oraz znacznej ilości komórek lokatorskich w celu przechowywania potrzebnych rzeczy a także ogólnodostępną wózkownię.

Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni monitoring budynku, a wygodę mieszkania gwarantuje nowoczesny pasaż lokali usługowych, powstały bezpośrednio przy inwestycji.

Atutem miasta Mysłowice, gdzie realizowany jest projekt Park Moniuszki, jest doskonała komunikacja z drogami A4, S1 oraz E86. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne.

Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski PLUS oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna 7-komorowe 3-szybowe z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.

Termin ukończenia realizacji Budynku A planowany jest na czerwiec 2023r, natomiast realizacja Budynku B zostanie sfinalizowana we wrześniu 2024r.

Wysoki standard wykonania

gwarancja jakości

Inwestycje realizowane przez Nexx Developer charakteryzują się wysokim standardem wykonania. Wyróżniają się na tle konkurencji innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wyjątkowym zagospodarowaniem terenów zielonych i rekreacyjnych. Szczegółowe informacje nt. standardu wykonania naszych inwestycji znajdą Państwo w zakładce 'Standard deweloperski'.

Lokalizacja inwestycji

kameralnie blisko centrum!

Inwestycja znajduje się nieomal w centrum Mysłowic, a jej atutem jest doskonała komunikacja z drogami A4, S1 oraz E86. Zaledwie osiem minut jazdy dzieli nas od Centrum Handlowego Silesia

Localisation map image

Finansowanie

specjalne oferty finansowania

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom, współpracujemy z doświadczonymi doradcami finansowymi. Sukcesywnie otrzymujemy najnowsze oferty finansowania, które możemy zaoferować. Dbając o wysoką jakość obsługi, nasi doradcy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej dostosowanej do Państwa potrzeb.

Mamy nadzieję, że posiadane kompetencje i pracownicze umiejętności naszej wykwalifikowanej kadry pozwolą podjąć właściwą decyzję o zakupie wybranej nieruchomości. Umacniając swoją pozycję na rynku, pragniemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług-poczynając od doradztwa w zakresie finansowania, kończąc na pomocy w wyborze swojego własnego miejsca.

Banki logo

Dowiedz się więcej

o inwestycji i przebiegu zakupu mieszkania

W razie pytań dotyczących przebiegu procesu rezerwacji i zakupu mieszkania oraz wszelkich innych kwestii związanych z inwestycją zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Zapraszamy także do odwiedzenia sekcji FAQ, w której zawarte są odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych Klientów.

Nasze inwestycje