O firmie

O nas

Tworzymy więcej niż tylko nowe inwestycje – projektując nowe mieszkania na Śląsku, wierzymy, że pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi – dom. Każdy projekt to miesiące przygotowań i ciężka praca doświadczonego zespołu, którego celem jest oddanie w Państwa ręce idealnego miejsca do życia. Takiego, w którym sami chcieliby się znaleźć i który mogą z czystym sercem polecić przyszłym Mieszkańcom. Najlepsze materiały, wysoka jakość i doskonałe wykonanie nie miałyby znaczenia, gdyby nie zaufanie, którym obdarzyły nas setki rodzin. Warto kupić mieszkanie w naszych inwestycjach, ponieważ dobrze się w nich mieszka – tylko tyle i aż tyle!

Dobra lokalizacja, dopasowanie do otoczenia i skupienie na różnorodnych potrzebach człowieka, to podstawowe wyznaczniki, które towarzyszą nam od debiutanckiej inwestycji – Osiedla Południowego w Goczałkowicach. Lata wytrwałości, realizowania trudnych celów i ciągłego doskonalenia zaowocowały nie tylko szerokim gronem klientów, ale też mianem sprawdzonego i pewnego dewelopera. Nagrody i wyróżnienia, które tak licznie otrzymują nasze inwestycje, mówią nam, że wyjście przed szereg wychodzi na dobre. Innowacyjne podejście do ekologii, jakości i udogodnień doceniają nie tylko Mieszkańcy, ale też kapituły konkursowe. Wyróżnia nas elastyczność i otwartość – z uwagą przysłuchujemy się Waszym potrzebom, wprowadzając zmiany, które mają realny wpływ na wygodę codziennego życia. Wiemy, że postawienie sobie pytania „Gdzie kupić mieszkanie na Śląsku?”, to początek wielkiego wyzwania, dlatego oferujemy pełne wsparcie i pomoc, na każdym etapie tej drogi. Jesteśmy długoletnim partnerem, sprawdzonym deweloperem, z którym relacja nie kończy się w momencie otrzymania kluczy do nowego domu. Nasza współpraca wtedy zaczyna się na dobre!

Zaufanie, które okazali nam klienci sprawiło, że podnoszenie poprzeczki weszło nam w krew – oferujemy lepsze, bardziej ekologiczne i wygodne mieszkania. Każda nowa inwestycja to zbiór doświadczenia, planów i niezwykle wysokich oczekiwań zarówno naszych, jak i potencjalnych klientów.

Zespół, który z pasją zajmie się realizacją projektów deweloperskich i z radością opowiada, oprowadza i pokazuje nowe mieszkania, czeka na Państwa w każdym biurze sprzedaży. Jesteśmy otwarci na kontakt, z dumą opowiadamy o każdym nowym mieszkaniu. Znaleźliśmy osoby, które potrafią realizować trudne cele, pamiętając, że najważniejsi są Mieszkańcy – ich potrzeby, wygoda i zadowolenie. Nasi architekci, inżynierowie, kierownicy i doradcy to zgrany zespół osób, dla których praca jest źródłem satysfakcji oraz pasją, która pozwala się realizować.

Nexx Developer – living in Silesia to nazwa, za którą stoi 20 lat doświadczenia. Jesteśmy związani z regionem – tutaj stawialiśmy pierwsze deweloperskie kroki z osiedlami Południowym i Akacjowym w Goczałkowicach i Pawłowicach. W tym miejscu rozpoczęliśmy odważne i nietuzinkowe projekty deweloperskie, które dziś tętnią życiem i stanowią nowoczesne dzielnice miast, To właśnie na Śląsku planujemy budować kolejne inwestycje, tworząc nowe mieszkania dla przyszłych pokoleń. Oferujemy nowe mieszkania w 5 miastach, a wkrótce pojawimy się w kolejnych. Wcześniej niż inni dostrzegliśmy ogromną potrzebę stworzenia nowego osiedla w Gliwicach, czy Mysłowicach. Nieustannie wypełniamy luki na rynku deweloperskim, skupiając się na lokalizacjach, w których inne firmy nie mają odwagi realizować swoich projektów. Jesteśmy dumni, że mamy swój udział w dynamicznych zmianach, jakie zachodzą na Śląsku. Jedno jest pewne – jest wiele do zrobienia, a my nie postawiliśmy jeszcze kropki nad i.

Nasze nagrody

 1. Nagroda III stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2012” za realizację inwestycji osiedla “Park Chopina” w Mysłowicach. (2013r.)
 2. II Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ministra Środowiska “Projekt: Przestrzeń” za realizację inwestycji osiedla “Park Chopina” w Mysłowicach. (2015r.)
 3. II Nagroda Targów Nieruchomości “Na swoim” w kategorii “Innowacje Targowe” (2015r.)
 4. Nagroda “Deweloper Roku 2016” na Śląskich Targach Nieruchomości (2016r.)
 5. I Nagroda “Inwestycja na Medal” w konkursie internautów organizowanym przez Dziennik Zachodni w kategorii “Lofty i apartamenty”
 6. I Nagroda “Housemarket Forum Silesia 2017” w kategorii: “Architektura, Zielone Osiedle” za realizację osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2017r.)
 7. I Nagroda “Housemarket Forum Silesia 2017” w kategorii: “Inwestycje na Medal” za realizację osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2017r.)
 8. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2016” za realizację inwestycji osiedla “Wiśniowe Wzgórze” w Gliwicach. (2013r.)
 9. II miejsce w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami w kategorii “Obiekty proekologiczne” za realizację inwestycji osiedla “Park Moniuszki” w Mysłowicach. (2019r.)
 10. „Orzeł Polskiego Budownictwa 2019” – nagroda XII edycji konkursu, w kategorii „Usługi Deweloperskie”, którego organizatorem była Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z  Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług. (2019r.)
 11. Nagroda I stopnia w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa “Budowa Roku 2018” za realizację inwestycji osiedla “Park Moniuszki” w Mysłowicach. (2019r.)

Nasze inwestycje

×
klik!

Masz pytania? Chcesz poznać szczegółową ofertę?
Napisz do nas!


Korzystając z powyższego formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k. swoich danych osobowych wraz z akceptują polityki prywatności i klauzuli RODO

//]]>